Firma

  • NASZA FIRMA TO PRZEDE WSZYSTKIM LUDZIE BĘDĄCY SPECJALISTAMI W SWOJEJ DZIEDZINIE!

    Jesteśmy specjalistami w naszej dziedzinie, posiadamy ogromne doświadczenie i ciągle je powiększamy

Firma z doświadczeniem

Jesteśmy przedsiębiorstwem zajmującym się sprzedażą oraz profesjonalnym, kompleksowym montażem szeroko rozumianej stolarki otworowej. W swojej ofercie posiadamy zarówno okna, bramy, drzwi, rolety jak również parapety, markizy, moskitiery oraz roletki i żaluzje okienne.

Nasza firma istnieje na rynku od 1999 roku. Okres naszej działalności to okres, przez który nieustannie rozwijaliśmy się oraz zdobywaliśmy doświadczenie, dążąc przede wszystkim do tego, aby móc oferować Państwu to, co zawsze stawiamy na pierwszym miejscu ? jakość. W 2014 roku zmieniliśmy formę działalności na spółkę z.o.o,  dokonana zmiana stanowi naturalną konsekwencję dotychczasowego dynamicznego rozwoju firmy i wynikła z woli dostosowania jej formy prawnej do rozmiaru prowadzonego przedsiębiorstwa, zakresu uczestnictwa w obrocie gospodarczym oraz planów inwestycyjnych.

Tylko najlepsi partnerzy

Aby móc sprostać wciąż rosnącym wymaganiom i potrzebom współczesnego klienta, dążymy przede wszystkim do tego, aby wdrażać nowe produkty, rozwiązania, technologie. Pragniemy oferować produkty najwyższej jakości, od 2006 roku funkcjonujemy na rynku jako partner handlowy firmy Oknoplast. Podążając tą drogą, dbając tym samym o ciągłe umacnianie wizerunku naszej firmy, swoją ofertę opieramy wyłącznie na produktach renomowanych, czołowych firm, znanych nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Współpraca m.in. z takimi firmami jak Oknoplast, Hormann, Portos, Krispol, Porta, Gerda, Velux, umożliwiła nam dostęp do najnowszych technologii oraz oferowanie naszym klientom produktów najwyższej jakości.

Przedstawione zdjęcia prezentuje rzeczywiste realizacje firmy GB. Kopiowanie i przetwarzanie zabronione.