Dewizą naszej firmy jest jakość, dlatego zawsze staramy się współpracować tylko i wyłącznie z najlepszymi, z firmami, które są nam w stanie zaoferować produkty najwyższej jakości.

Nie inaczej jest również w przypadku rolet okiennych. Portos i Bubendorff, to dwie firmy, których produkty od lat cieszą się opinią solidnych, niezawodnych, a przy tym niebywale estetycznych, dlatego też chcielibyśmy zaproponować Państwu rolety właśnie tych dwóch producentów.

Oferowany przez nas asortyment dostępny jest we wszystkich dostępnych obecnie na rynku okleinach drewnopodobnych oraz wszystkich dowolnych odcieniach z palety RAL.

Rolety elewacyjne (montowane na fasadzie budynku) lub rolety nadstawne (montowane bezpośrednio do okien i chowane pod tynkiem) to produkty znakomicie współgrające i uzupełniające stolarkę okienna, popularne i coraz częściej wymagane przez klientów, jako standardowe wyposażenie domu.

Dostępne w naszej ofercie rolety, to nie tylko element ozdobny każdego budynku, ale przede wszystkim funkcjonalne zabezpieczenie przez słońcem, deszczem i wiatrem, a przede wszystkim osłona i pierwsza bariera uniemożliwiające dostanie się do naszego domu osobom niepowołanym.

Wszystkie produkty mogą Państwo wzbogacić również o coraz częściej wymaganą i wszechobecną elektronikę, co niebywale podniesie wartość i prestiż całego domu, czyniąc go funkcjonalnym, nowoczesnym, a przede wszystkim zgodnie z obowiązującymi trendami, domem inteligentnym.

Bez nagrzewania Twoich pomieszczeń

Roletki materiałowe są najprostszą formą ochrony pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem. Zastosowane w nich mechanizmy pozwalają nam na łatwą i szybką obsługę. Posiadamy w ofercie wiele typów rolet od wolnowiszących po rolety w kasetach z prowadnicami.

Szeroki wybór tkanin pozwala nam na idealne dopasowanie do każdego rodzaju wnętrza od częściowo przepuszczających światło do całkowicie zaciemniających. Kaseta wraz z prowadnicami dostępna jest w kolorze białym, brązowym oraz w kolorach drewnopodobnych najczęściej stosowanych w solarce okiennej. Pomimo wieloletniego istnienia na rynku żaluzje aluminiowe w dalszym ciągu spełniają idealnie swoją funkcję, poprzez regulację lamelami dopływu światła do pomieszczenia. Przechodząc dalej w podobnie działający lecz wykonany z drewna system żaluzji drewnianych, który dodaje wnętrzom uroku i niepowtarzalności, występuję w dwóch szerokościach 25 mm i 50 mm.

Firanki i zasłony to już nie jedyny rodzaj zasłon okiennych. Rolety dzień-noc to nowoczesny sposób ozdoby pomieszczenia. Tkanina rolety zbudowana jest z naprzemiennych pasów materiału oddzielonych od siebie tkaniną przepuszczającą światło. Rolety podczas zwijania nachodzą na siebie co pozwala uzyskać efekt całkowitego zaciemnienia. Roletę można równie całkowicie zwinąć, wpuszczając świeże powietrze do mieszkania. Tego typu rozwiązanie wstępuje w dwóch systemach: kasetowym i wolnowiszącym. Ciekawą aranżację wnętrz pozwalają nam uzyskać plisy , dzięki zastosowaniu różnorodnych tkanin oraz osłonięcia dowolnego fragmentu okna bądź zastosowaniu dwóch rolet na jednym oknie.

Rolety z funkcją żaluzji

W naszej ofertcie znajdują się także zewnętrzne rolety premium marki Bubendorff. Ich konstrukcja zapewnia jednocześnie blokadę antywłamaniową oraz funkcje żaluzji fasadowych. Rolety okienne zewnętrzne, które mają funkcje antywłamaniowe, stanowią dodatkowe zabezpieczenie budynku przed dostaniem się do środka niepowołanych osób.

Unikalna konstrukcja rolet Bubendorff umożliwia otwarcie lameli na podobnych zasadach jak żaluzje fasadoweczy osłony okienne typu shutters. Regulując dostęp światła dziennego do pomieszczeń, uzyskujemy optymalne nasłonecznienie. Ruchome pióra dają możliwość ochrony domowej prywatności, zachowując jednocześnie dostęp do widoku na zewnątrz niemal tak jak ma to miejsce w przypadku żaluzji. Aby zapewnić większy poziom ochrony, rolety z blokadą antywłamaniową są wyposażone w mechanizm, który utrudnia przedostanie się osób niepożądanych do wnętrza budynku.

Dodatkowym atutem oferowanego rozwiązania jest fakt, iż są dostępne również jako rolety zewnętrzne natynkowe, które możemy zainstalować w dowolnym momencie eksploatacji nieruchomości, bez konieczności wymiany elewacji.

Przykładowe realizacje

Przedstawione zdjęcia prezentuje rzeczywiste realizacje firmy GB. Kopiowanie i przetwarzanie zabronione.